Gençtur

Bilet Kuralları

Sitemizden yapacağınız tüm biletleme işlemlerinde; seçtiğiniz ücret ile ilgili TCDD ve Interrail’in uyguladığı tüm kurallar gösterilmekte, bu kuralları okuyup onaylamanız istenmekte ve ücret kuralları onaylanmadan biletleme işlemine devam edilememektedir.

Satın alacağınız biletin iptal, iade koşulları, kullanılmamış ya da kısmen kullanılmış biletinizin iade edilip edilemeyeceği, biletlerin yaş sınırlaması vb. gibi tüm koşulları bu sayfada, İnterrail Nedir, Balkan Flexipass Nedir Ve İade & İptal dosyalarının içinde görebilirsiniz.

Tren biletleri iadesi kısıtlı ve zor olan biletler olduğu için İade & İptal Koşulları nı dikkatlice okumanızı öneririz.

Sayfalarımızda bulacağınız bazı terimlerin açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Interrail Global Pass Bileti :
Seçeceğiniz bilet türüne göre size Interrail üyesi 30 ülkede sınırsız tren kullanma imkanı veren bir bilet türüdür. Flexi ve Sürekli Geçerli olmak üzere 2 çeşidi vardır.

Flexi Bilet :
Belirlediğiniz tarih aralığında alacağınız 5 ya da 10 günlük biletle yalnızca bazı günlerde trenleri kullanabileceğiniz sistemdir.

Sürekli Geçerli Bilet : Belirlediğiniz tarih aralığında alacağınız 15 Gün / 22 Gün / 1 Ay / 2 Ay veya 3 Aylık Sürekli Geçerli Biletlerinizle her gün sınırsız tren kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Interrail Bir Ülke Pass :Sadece seçeceğiniz bir ülkede size sınırsız tren kullanma imkanı veren bilet türüdür. Sadece 1 ay içinde 3 / 4 / 5 / 6 ve 8 gün Flexi bilet türleri vardır.

Yaş Uygulamaları :

Interrail

Balkan Flexipass

Sitemizden alınan biletlerde isim değişikliği yapılması ya da satın alınmış bir biletin bir başkasına devri olanaksızdır. Ancak iptal ve iade koşullarını kullanarak biletinizin kesintili iadesini alabilirsiniz.

Biletiniz, bilet sitemiz, fiyat kuralları ve tüm diğer sorularınız için Pazar günleri dışında ve çalışma saatlerimiz içinde bize 212- 244 62 30’ dan 120 ve 121’i tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

İYİ GEZİLER DİLERİZ

GENÇTUR

BİLGİ