Gençtur

Gizlilik İlkemiz

GENÇTUR, paylaştığınız  kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, telefon numarası, e-posta adresi, posta adresi, vb.) yalnızca  bilet sitesi kapsamında kullanacaktır.

Kişisel bilgileriniz hiç bir üçüncü kişi, kurum ve kuruluşa kesinlikle verilmez ve yalnızca sitemizden yararlanmanız amacıyla kullanılır.

Kredi Kartı bilgileri dışındaki kişisel bilgileriniz, yalnızca alışveriş anında gerekli olduğu kadarı ile TCDD ve bankaya  verilebilir. İsim ve adres bilgileriniz hiç bir şekilde bir paket posta listesi (mailing list) oluşturmak için kullandırılmaz,  e-posta adresiniz hiç bir şekilde üçüncü kişilere verilmez.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartınız ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak, bankalar   tarafından yönetilen SSL (Secure Socket Layer)  güvenlik protokolü ile korunmakta olan Banka Sanal Satış Noktaları aracılığı ile şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaştırılır. Bu bilgiler doğrudan bankaların sunucularından geçtiği için hiç bir şekilde tarafımızdan görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığında alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiç bir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü kişilerin herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi olanaksızdır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan güvence altına alınmıştır.

GENÇTUR

BİLGİ